Méhecske csoport

A méhecsek csoportba 30 fő gyermek jár, 9fő 3-4 évs, 6 fő 4-5 éves és 15 fő 5-6 éves.
A csoportszoba tágas, világos, jól felszerelt. Minden korcsoport számára megfelelő játékeszközökkel rendelkezünk, melyet az óvodapedagógusok kiegészítenek saját maguk készített fejlesztőeszközökkel is, melyeket a heti tevékenységekhez igazodva változtatnak, hogy minél komplexebb módon tudják fejleszteni a gyermekek képsességeit.
Támogatják a szabad játékot, hiszen minden gyerek számára a legfontosabb a játék.
A csoportszobát mindig az aktuális évszaknak és témának megfelelően díszítik föl.
Változatos tecnhnikák megismertetésére törekszenek az óvodapedagógusok, az alkotások megtekinthetőek a csoportszobákhoz tartozó öltözőkben a faliújságokon!

Maruzsné Kecskés Éva

óvónő